Mobil Yemek uygulaması ile işletmenize daha fazla para kazandırabilirsiniz. Mobil Yemek uygulamasın da aşağıda yazılı bütün işlemleri cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Başka bir yönetim paneline ihtiyaç duymadan bütün kontrolleri cep telefonunuzdan kolaylıkla yapabilmektesiniz.
BAŞKA BİR SİPARİŞ SİSTEMİNE ÜYE OLMADAN KENDİ UYGULAMANIZIN SAHİBİ OLUN
 
UYGULAMAYI İNDİRİP TEST EDİN
Uygulamayı test etmek için aşağıda bulanan google play butonuna tıklayın.
Play Store mağazasından Mobil Yemek uygulamasını idirin.

Uygulamayı indirdiktikten sonra işletme butonuna tıklayın ve giriş ekranı alanına
Kullanıcı Adı: test@mobiapplic.com - Şifre: 123456 bilgilerini girerek test edebilirsiniz
Her Siparişte Otomatik Bildirim
Mobil Yemek uygulamanız telefonunuzda sürekli açıkla kalmak zorunda değildir. Müşterilerinizden sipariş gelmesi durumunda sistem tarafından otomatik yeni sipariş bildirimleri almaktasınız.
Favorilere Ürün Ekleme
Mobil Yemek uygulamanızda müşterilerinizin ürün tercihlerini kolaylaştırmak için dilediğiniz ürün veya ürünleri favori listesine ekleyebilirsiniz.
Seçilmiş Menülere Ürün Ekleme
Mobil Yemek uygulamanızda müşterilerinizin en çok tercih ettikleri ürünleri seçilmiş menüler kategorisine ekleyebilir veya eklediğiniz ürünleri seçilmiş menülerden çıkarabilirsiniz.
Her Çalışana Özel Rol
Mobil Yemek uygulamanızda işletmenizde çalışan her yetkili personele özel rol verebilirsiniz. Örnek olarak paket servis çalışanınıza sadece müşterilerin iletişim bilgilerini ve siparişleri açabilirsiniz.
Sınırsız Kategori Ekleme
Mobil Yemek uygulamanızda sınırsız kategoriler ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kategorileri düzenleyebilir ve silebilirsiniz.
Sınırsız Ürün Ekleme
Mobil Yemek uygulamanızda sınırsız ürün ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünleri düzenleyebilirsiniz. Ürün o an tükenmiş ise ürünü yayından pasife çekebilirsiniz.
Play Store Yayını
Satın aldığınız mobil uygulama play store mağazamızda otomatik yayınlanır ve size ilgili bağlantı izinleri verilir. Play store mağazasına eklenecek görsel ve yazılar tarafımızdan düzenlenmektedir.
App Store Yayını
Uygulamanızı App Store mağasasında yayınlamak için kendi mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir ve Apple bu işlem için sizden her yıl 99$ almaktadır. Mağazanızı açtıktan sonra yayın işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.
QR Kod İle Sipariş
Mobil uygulamanızın otomatik oluşturduğu QR kodu kartvizitlerinize, el ilanlarınıza ve sosyal medyanıza eklemeniz durumunda müşterileriniz uygulamayı indirmeden de online siparişlerini verebilirler.
Restoranlar, Lokantalar, Kafeler, Marketler, Mahalle Bakkalları, Büfeler, Su Bayileri, Çiğ Köfteciler, Kasaplar ve Manavlar bu mobil uygulama tam sizin işinize göre tasarlanmış kullanımı kolay bir mobil uygulamadır.

Mobil Yemek uygulama satışı iki ayrı paket olarak yapılmaktadır.

EKO PAKET ve GOLD PAKET arasında iki önemli fark bulunmaktadır.

1. Önemli Fark; müşterileriniz siparişlerini kredi kartları ile online ödeme imkanı bulunur. Kredi kartı ile ödeme imkanı sadece GOLD PAKET'de mümkündür.
2. Önemli Fark; bazı işletmelerin birden fazla şubesi bulunmaktadır ve GOLD PAKET'de sınırsız şube ekleme imkanı verilmektedir.

Mobil Yemek uygulamasının diğer bir özelliği de sistemin otomatik oluşturmuş olduğu QR kod sayesinde Covid-19 Pandemi döneminde sosyal mesafeyi korumak için sistemin otomatik oluşturmuş olduğu QR kodu masalarınıza veya işletmenizin giriş alanına yapıştırmanız durumunda müşterileriniz QR kodu okutarak siparişlerini masaya verebilmektedir.
EKO PAKET - 5.000 ₺
✓ Mobil Yemek Uygulaması
✓ Android Uyumluluğu
✓ IOS Uyumluluğu
✓ Play Store Yayını
✓ App Store Yayını
✓ Bölgesel 1000 kişi indirme
✓ Kullanıcıya Özel Rol
✓ Sınırsız Bildirim Gönderme
✓ Online Üye Takip Alanı
✓ 7/24 Teknik Destek
✓ Sınırsız Kategori Ekleme
✓ Sınırsız Ürün Ekleme
✓ Nakit Ödeme
✓ Ücretsiz Güncelleme
✓ Yıllık Ücret 250,00 ₺
GOLD ​​PAKET - 7.500 ₺
✓ Mobil Yemek Uygulaması
✓ Android Uyumluluğu
✓ IOS Uyumluluğu
✓ Play Store Yayını
✓ App Store Yayını
✓ Bölgesel 1000 kişi indirme
✓ Kullanıcıya Özel Rol
✓ Sınırsız Bildirim Gönderme
✓ Online Üye Takip Alanı
✓ 7/24 Teknik Destek
✓ Sınırsız Kategori Ekleme
✓ Sınırsız Ürün Ekleme
✓ Nakit Ödeme
✓ Kredi Kartı İle Ödeme
✓ Çoklu Şube Ekleme
✓ Ücretsiz Güncelleme
✓ Ücret 250,00 ₺
RESTORAN VE LOKANTALAR
SİZE ÖZEL
MOBİL YEMEK UYGULAMASI 
Paket servis, Kendim Al servis ve Masaya servis hepsi tek uygulamada
Mobil Yemek uygulaması alan herkese işletmenin bulunduğu bölgede 1000 kişi indirme garantisi verilmektedir.
HAVALE İLE ÖDEMEDE %20 İNDİRİM
 
SATIN ALINAN MOBİL UYGULAMA YAYINI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Değerli müşterilerimiz satın almış olduğunuz mobil uygulamanızı Play Store mağazasında ve App Store Mağazasında Ek ücret talep etmeden mağazalar ile ilgili görseller dahil yayına alınmaktadır. Bilgilerinize sunarız.