E-MAĞAZAMIZA HOŞ GELDİNİZ
DIJITAL REKLAMLAR

Google de çeşitli reklam çalışmalarımız bulunmaktadır.
Google Çalışma Alanlarımız Şöyle;
1- SATIŞ
2- POTANSİYEL MÜŞTERİLER
3- WEB SİTE TRAFİĞİ
4- ÜRÜN VEYA MARKAYI DİKKATE ALMA
5- MARKA BİLİNİRLİĞİ VE ERİŞİM
6- UYGULAMA TANITIMI

Yukarıda yazılı alanlarda profesyonel çalışmalar yapmaktayız. İki türlü kullanabilirsiniz. 1. olarak şirketimizin AdWords hesabı üzerinden reklamlarınızı yaparız. 1. olarakda işletmenize özel AdWords hesabı açarak reklam çalışmalarınızı yaparız. Sağ alanda gördüğünüz google birinci sırada çıkma yanı web site trafiği reklam çalışmasıdır. Dijital raklam çalışmalarımız Google sınırlı değildir. Google, Facebook, İnstagram, Twitter ve diğer sosyal ağlarda reklam verebilirsiniz. Ayrıca son yılların çok takip edilen reklamı intro video reklamlarıdır. Hemen yazının altında örnek intro reklamını görebilirsiniz. İntro video reklamı yaptırmak şirketinizi veya ürününüzü çok daha fazla kişi tarafından takip edilmesini sağlarsınız. Reklam bütçeleri tamamen size kalmış bir bütçedir. Biz alt sınırları belirliyoruz üst sınırlar kendi elinizde olan bir çalışmadır. Sağ tarafta bulunan reklam talep fomunun içerisinde alt sınır ücretlerini görebilirsiniz.
Reklam talep formunu doldurduktan sonra yetkili arkadaşımız sizinle iletişime geçecektir.
AdWordsAdWords

DIJITAL RAKLAM BAŞVURU FORMU
Satın alma formunu eksiksiz doldurdıktan sonra E-postanıza bir ödeme linki gönderilecektir. Ödeme işleminin ardından satın aldığınız ürünle ilgili size bir link gönderilecek o link üzerinden ürününüz ile ilgili çalışmalarımızı canlı takip edebileceksiniz. Sizlere kaliteli hizmet verebilmemiz için bütün alanları eksiksiz doldurun lütfen.
Form üzerinde yazan bütün rakamlar 1 aylık reklam alt sınır ücretleridir.  Dilerseniz ücretleri yükselte bilirsiniz. Ücretleri yükseltmek reklamınızın daha fazla kişiye ulaması anlamına gelmektedir.
İŞLETMENİZİ MOBİL PLATFORMLARDA BULAMADIK!