Mobi Uygulama Mağazamıza Hoş Geldiniz!
 
AYAKKABI MAĞAZASI APP
Ayakkabıcılar için hazırlanan E-Ticaret uygulaması. Online alışverişlerinizi artırmak ve işletmenize daha çok para kazandırmak için sizde teknoloji çağına adımınızı atın.
ÇİÇEKÇİ APP
Çiçekçiler bu uygulama sizler için özel hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanızda müşterilerinizi sabitlemiş olursunuz. Uygulamanız içerisinde online çiçeksatışı rahatlıkla yapabilirsiniz.
ÖZEL HASTANE APP
Hastahaneler, Poliklinikler ve Muayenehaneler bu uygulama sizlere özel olarak hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız üzerinden hastalarınızdan online randevu alabilirsiniz.
DÜĞÜN SALONU APP
Düğün salonları ve Organizasyon şirketleri bu uygulama sizlere özel olarak hazırlandı. Uygulamanız içerisinde hizmetleriniz ayrıntılı anlatabilir ve online rezervasyon alabilirsiniz.
ONLİNE MAĞAZA APP
Giyim mağazaları bu uygulama sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve online ürün satışlarınızı yapabilirsiniz.
ONLİNE KOZMETİK APP
Kozmetikçiler bu uygulama sizlere özel olarak hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız üzerinden dilediğiniz kadar ürün satışı yapabilir ve ev hanımlarını satış ortağı olarak ayarlayabilirsiniz.
E-TİCARETLİ KUAFÖR APP
Kuaförler bu uygulama sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız üzerinden online randevu alabilir ve online ürün satışı yapabilirsiniz.
ÖZEL OKUL APP
Özel Okullar, Dershaneler ve Etüt Merkezleri bu uygulama tam size göredir. Mobil Uygulamanız üzerinden öğrenci kaydı alabilir ve velilerle online sohbet yapabilirsiniz.
OTEL APP
Otel ve pansiyonlar bu uygulama sizler için özel olarak yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde odalarınızı tanıtabilir, Müşterilerinizi sabitleyebilir ve online rezervasyon alabilirsiniz.
ONLİNE PİZZA APP
Pizzacılar bu uygulama sizler için özel yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde Dilediğiniz kadar online ürün satışı yapabilir, sipariş veren müşterinize anlık bildirim gönderebilirsiniz.
RESTORAN APP
Restoranlar, Lokantalar ve Piknikler bu uygulama sizler için özel hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde ev ve iş yerlerine online yemek satışı yapabilirsiniz.
RENT A CAR APP
Rent A Car'lar bu uygulama sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde araçlarınızı tanıtabilir tanıtımını yaptığınız araçların anında kiralanmasını sağlayabilirsiniz.
SPOR SALONU APP
Spor salonları bu uygulama sizler için özel olarak yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde salonunuzu tanıtabilir ve online abone toplayabilirsiniz.
TAKSİ DURAĞI APP
Taksi Durakları bu uygulama sizler için özel olarak yapılmıştır. Mobil uygulamanız içerisinde bölgenizdeki insanların sizi aramada hızlı taksi istemelerini sağlayabilirsiniz.
AVUKAT APP
Avukatlar bu uygulama sizin için özel yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde online randevu alabilir, müvekkilleriniz ile canlı sohbet edebilir ve uzmanlık alanınıza bağlı hizmetleriniz yayınlayabilirsiniz.
DERİ & ÇANTA APP
Çantacılar ve Ayakkabıcılar bu uygulama sizler için özel yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde dilediğiniz kadar ürün satışı yapabilirsiniz. Tamirat formaları ile tamir işleri alabilirsiniz.
GÜZELLİK MERKEZİ APP
Güzellik Merkezleri bu uygulama sizler için özel olarak yapılmıştır. Mobil uygulamanız içerisinde verdiğiniz hizmetleri detaylı tanıtabilir ve online randevu alabilirsiniz.
VETERİNER APP
Veterinerler bu uygulama sizler için özel olarak yapılmıştır. Mobil uygulamanız içerisinde makaleler ve anketler yayınlayabilir, Hayvanların aşılarını takip edebilirsiniz.
OTO YIKAMA APP
Oto Yıkamacılar bu uygulama sizin için özel olarak yapılmıştır. Mobil Uygulamanız içerisinde verdiğiniz hizmetlerin ve satışını yaptığınız ürünleri tanıtabilir. Ayrıca online randevu alabilirsiniz.
DERNEK APP
Dernekler bu uygulama sizin için özel olarak yapılmıştır. Mobil uygulamanız içerisinde üyelerinizin işletmelerini tanıtabilir ve üyeleriniz diledikleri kadar seri ilanlar yayınlayabilir.
YAŞAM KOÇU APP
Yaşam koçları ve kişisel ürün satıcıları bu uygulama sizin için özel olarak yapılmıştır. Mobil uygulamanız içerisinde dilediğiniz kadar online ürün satışı yapabilirsiniz.
KAMU OKULLARI APP
Çok yakında yayında olacak
ÖĞRETMENİM APP
Çok yakında yayında olacak
LETGO TARZI APP
Çok Yakında yayında olacak