En çok tercih edilen bayilik sistemi olan Platin Bayilik.
Platin Bayiler normalde her işlem ve hizmetin %60 kısmını alır. Platin Bayilerimiz özel kampanya sebebi ile ilk ay kazancın %100 kısmını alır. Bu sayede aylık ortalama 30.000 TL gibi bir kazanç sağlamış olurlar.
Platin bayiler bölgelerindeki veya illerindeki çalışmalardan elde edilen kazancın %60 kısmını alırlar. Platin bayiler satışını yaptıkları her ürün fiyatının %40 kısmını şirketimize öderler.
Platin bayiler diledikleri kadar bireysel bayilik verebilirler. Platin bayiler, bireysel bayilik verirken şirketimizin fiyat politikasına uymak zorundadır. Satışı yapılan her ürün için şirketimize ürün fiyatının %40 dilimini yatırdıkları durumunda ürünleri aktif olacaktır. Bütün Platin bayilerimiz bayilik aldıkları ilk ay şirketimize %40 ödemesi yapmazlar. Bir aylık çalışmadan sonraki ay çalışmalarında %40 şirketimizin payını her haftanın Pazartesi günleri ödemelerini yaparlar.
Bu sayede Platin bayiler, bayilik için ödedikleri 3.000 TL yi hemen geri almaktadır. Platin bayiler kendi ekiplerini kurmaları durumunda kazançları her zaman artmaktadır. Platin bayiler verdikleri bireysel bayilerin yapmış olduğu işlemlerin %40 kısmını almaktadır.
BİREYSEL BAYİLİK KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde bireysel bayilikler verin ve bayilerinizin yapmış olduğu çalışmalardan kazanç sağlayın.
İŞLETME ÜYELİK KAZANCI
Bulunduğunuz şehirde faaliyet gösteren sektör fark etmeksizin Mobil Dünyama üye yaparak kazanç sağlayın.
MOBİL UYGULAMA KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelere profesyonel mobil uygulamalar yapıp satarak kazanç sağlayın.
ANLIK BİLDİRİM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelerinizin müşterilerine anlık bildirimler göndererek kazanç sağlayın.
REKLAM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde google, sosyal medya ve Mobil Dünyama alanlarının reklam kazancı sağlayın.
WEB SİTE SATIŞ KAZANCI
Şirketimizin hizmetlerinden olan web sitesi ve web + app satış yapan ciddi kazançlar sağlayın
BİLGİSAYAR KULLANIMI
Platin Bayiler yazılım dili bilmeseler de en az orta derece bilgisayar bilmeleri zorunludur. Hiç bilgisayar kullanmayı bilmeyenler yazılım ve bilişim sektöründe çalışma yapamazlar.
İŞLETME ÇEVRESİ OLMALI
Çevrenizdeki işlemelere faydalı olmanın tam zamanı, İşletme çevresi geniş bayilerimiz her daim başarılı olmuştur. Bayilerimiz ilk çalışmalarını tanıdıkları işletmelerden başlatmalıdır.
SAHA DENEYİMİ OLMALI
Platin bayiler sektörümüzde veya başka bir sektörde saha çalışmalarında görev almış olmalıdır. Platin bayiler kuracakları ekip mutlaka saha deneyimi olanlar tercih edilmelidir.
DÜRÜST TİCARET EHLİ
Bütün bayilerimiz ticarette dürüst olmak zorundadır müşterilerine ve şirketimize asla yanıltıcı bilgiler vermemelidir. İşletmelere şirketimizin vermediği ürün ve hizmetlerle ilgili taahhüt veremez.
NOT: Bu tablo 3 kişilik saha ekibi kurmuş Platin Bayilik çalışması olarak hazırlanmıştır. Sahada çalışan her bir personel ortalama günlük 5 adet Mobil Dünyam üyeliği yapmaktadır.. En az üye yapan personel günlük 2 adet Mobil Dünyam üyeliği yapmaktadır. Mobil uygulama satışı yapan personel, ayda 15 adet sektörel profesyonel mobil uygulama satışı yapmaktadır. Tablo hazırlanırken en düşük veriler baz alınarak yapılmıştır. Eğitimler esnasında işin kolaylığını sizlerde ekipleriniz de daha iyi anlayacaktır.
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür Dış
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür İç
Mobil Uygulama Satış Broşürü Ön
Mobil Uygulama Satış Broşürü Arka
www.mobililanlar.com
bayi@mobiapplic.com
0850 255 05 48