Tam Marka Deneme
İşletme bilgileriinizi, logonuzu, fotoğraflarınızı ve renk düzenlerinizi Facebook sayfanızdan ve web sitenizden çekerek markalarınızın korunmasını garanti edin.
Takvim ve Rezervasyon
Kullanıcılar ile iletişim içerisinde olun ve uygulama içi takviminize etkinlikler ekleyerek katılımı arttırın. Kullanıcılar, etkinlikler için RSVP yapabiliyor,artık daha kolay
Multimedya
Düzenli olarak yeni içerik ekleyerek işinizle etkileşime geçin. Video, müzik ve fotoğraflarınızı yayınlayın. Reklamlarınızı ve tanıtım filmlerini uygulamada yayınlayın.
Modüler Geliştiricisi
Basit bir modüler uygulama oluşturucu ile uygulamanızın yerini, metinlerini, medyalarını vb. ekleyin ve düzenleyin.
Online Ödemeler
Tek tıklamayla yapılan ödemeler ve sınırsız kategorize edilmiş ürünler ekleme özelliği, bir yemek siparişi veya mobil e-ticaret uygulaması oluşturmak çok kolay.
Anlık Bildirim
Bir müşterinin olduğu yere, zamana bağlı resimli bildirimler ve mesajlarimizi. Bildirimler indirimler, güncellemeler, özel teklifler, kampanyalar ve daha fazlası.
Medya Entegrasyonu
Sosyal medya entegrasyonları önde gelen kullanıcılardaki deneyimini arttırın. Kullanıcılarınız, Facebook ve Twitter paylaşımlarınız erişebilir.
Harita ve Konum
Coğrafi olarak konumlandırılmış yerleri ekleyebilirsiniz. Bir haritadaki tüm yerler gösterecek veya kullanıcı odaklı bir yerdeki buluşmayı açarsa, yönlendirmeli yol tariflerini alabilecektir.
Bireysel bayilik almak için işletme sahibi olmaya gerek yoktur. Kamuda veya özel sektörde çalışanlarda Bireysel bayilik alabilir.
Herkes bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra bayilik ücretini şirketin banka hesabına yatırdıkları andan itibaren 1 yıl süre ile Bireysel bayi olmuş olurlar. 
Bütün bireysel bayilerimize Özel web sitesi yapılmaktadır ve bayi ürün satışlarını bu web site üzerinden gerçekleştirebilir.

Bayiler Mobi Applic'in bütün demo uygulamalarını Kendi web sitelerinde yayınlama hakları vardır ve yeni demolar talep edebilirler. Bayiler uygulama satışı yaptıkları andan satışını yaptıkları sektörle ilgili uygulama kurulumu 15 dakika içinde yapılır ve bayiler Mobi Applic payı olan geçici bir süre için 250 TL olan barındırma ücret ödemesini şirket hesabına yatırdıkları anda mobil uygulama bayinin paneline aktarılır. 

Bütün bayilere hafta içi 10:00 ila 20:00 arası canlı destek verilmektedir. Hafta sonu 11:00 ila 18:00 arası canlı destek verilmektedir. Bayramlarda bütün çalışanlarımız izinli olduğundan dolayı canlı destek verilmemektedir. 


Bayilerimizin yaptıkları bütün uygulamaları Mobi Applic tarafından App Store ve Play Store de ek bir ücret talep etmeden yayınlamaktadır.
GİYİM MAĞAZALARI
AYAKKABI MAĞAZALARI
ÖZEL HASTANELER
DİŞ POLİKLİNİKLERİ
ÖZEL MUAYENEHANELER
DERSHANELER
ÖZEL OKULLAR
KREŞLER & ANA OKULLAR
KUYUMCULAR
AVUKATLAR
VETERİNERLER
GÜZELLİK MERKEZLERİ
OTO TAMİRCİLER
DÜĞÜN SALONLARI
OTO KİRALAMACILAR
TEK ÜRÜN SATIŞI YAPANLAR
SPOR SALONLARI
DANIŞMANLIK ŞİRKETLERİ
SİGORTACILAR
PİZZACILAR
CAFE VE PASTANELER
RESTORANTLAR
PAKET SERVİSCİLER
EMLAKÇILAR
OTO YIKAMACILAR
DERNEKLER
SU BAYİLERİ
BAYAN KUAFÖRLERİ
KIRTASİYELER
TUHAFİYELER
KOZMETİKÇİLER
TAKSİCİLER
OTELLER
REKLAMCILAR
LASTİKÇİLER
PAZARLAMACILAR
BEYAZ EŞYA BAYİLERİ
MOBİLYACILAR

Bayilerimize her türlü kolaylıklar sağlanmaktadır. Üste bulunan sektörler mobil uygulamanın en çok satıldığı sektörlerdir. Bayilerimizin web sitelerine yukarıdaki sektörlerin demo çalışmaları eklenmekdetir. Örnekleri alt sırada 5 adet eklenmiştir. Her sektörün farklı satış stratejisi vardır örnek verecek olursak taksi uygulamasına ek olarak bas konuş sistemi vardır ve taksi durağına uygulama satışı yapılırken plakalar dikkate alınır ve satışlar plaka bazında yapılır. Uygulama satışı ve yapımı hakkında 2 saatlik detaylı eğitim ve canlı destekler verilmektedir. 
Şimdi tek yapmanız gereken bu eşsiz bayilik fırsatını kaçırmamak için hemen üst tarafta bulunan bayilik Formu butonunak tıklayarak bayilik almak.

MAĞAZA UYGULAMASI
1.000 TL
ÇİÇEKÇİ UYGULAMASI
1.000 TL
KUAFÖR UYGULAMASI
1.000 TL
DÜĞÜN SALONU
1.000 TL
PİZZACI UYGULAMASI
1.000 TL
İŞLETME ÜYELİK KAZANCI
Bulunduğunuz şehirde faaliyet gösteren büyük, küçük ve sektör fark etmeksizin bütün işletmeleri (esnafları) Mobil Dünyama üye yaparak kazanç sağlayın.
ÖZEL ALAN ÜYELİK KAZANCI
Mobil Dünyam içerisinde yer alan Otel, Taksi, Kuaför ve Halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri özel alana üyeliği yaparak kazanç sağlayın.
MOBİL UYGULAMA KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelere ve sektörlere özel profesyonel mobil uygulamalar yapıp satarak kazanç sağlayın. Üstelik her yıl kazanırsınız.
ANLIK BİLDİRİM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelerinizin müşterilerine anlık bildirimler göndererek kazanç sağlayın. Anlık bildirim paketi satarak para kazanın.
REKLAM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde google, sosyal medya ve Mobil Dünyama alanlarına üyelerinizin reklamlarını alarak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.
WEB SİTE SATIŞ KAZANCI
Şirketimizin hizmetlerinden olan web sitesi ve web + app satış yaparak ciddi kazançlar sağlayın
Bireysel bayiler, bulundukları bölgede faaliyet gösteren işletmeleri Mobil Dünyama üye yapabilir, Mobil Dünyam hizmetlerinden olan özel alan sektörlerinede üye yapabilir. Google ve Sosyal medya reklam satışı yapabilir, Web sitesi satabilir, Mobil Uygulama yapıp satabilir ve mobil uygulama satışı yaparken fiyat politikasında özgürdürler. Bireysel bayiler satışını yaptıkları her mobil uygulama için yayın ve barındırma ücreti olarak şirketimize 250 TL ödemesi yaparlar. Bireysel bayiliği ister ek gelir ister daimi gelir elde etmek isteyen herkes alabilir.
Bireysel bayilerimizde kendi ekibini oluştarark daha fazla para kazanmalarını sağlayabilirler.
Bireysel bayilik alan herkese hemen satacakları ve istedikleri sektöre ait 2 adet mobil uygulama hediye edilecektir.

İlk üç ay beklentinin üzerinde performans gösteren bireysel bayilerimize kazanç oranlarında değişiklikler yapılacak ve bazı özel hediyeler verilecektir. Bireysel bayilerimiz diledikleri zaman bayilik paketlerini yükseltebilirler. Bireysel bayilerimiz Ana bayilik alamazlar, Ana bayilik almak için şirket kurma zorunluluğu bulunmaktadır. Bireysel bayiler bir üst bayilik paketi olan Platin bayilik paketine yükselebilirler.
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür Dış
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür İç
Mobil Uygulama Satış Broşürü Ön
Mobil Uygulama Satış Broşürü Arka
www.mobililanlar.com
bayi@mobiapplic.com
0850 255 05 48