MOBİL DÜNYAM ÜYELİK KAZANCI
Bulunduğunuz şehirde faaliyet gösteren büyük, küçük ve sektör fark etmeksizin bütün işletmeleri (esnafları) Mobil Dünyama üye yaparak kazanç sağlayın.
PLATİN BAYİLİK KAZANCI
Bayiliğini aldığınız il genelinde sınırsız Platin bayilikler verin. iki türlü kazanç sağlarsınız. 1. Bayilik bedelinden kazanç.
2. Bayilerin yaptığı işlemlerden kazanç.
BİREYSEL BAYİLİK KAZANCI
Bayiliğini aldığınız il genelinde sınırsız Bireysel bayilikler verin. iki türlü kazanç sağlarsınız. 1. Bayilik bedelinden kazanç.
2. Bayilerin yaptığı işlemlerden kazanç.
MOBİL UYGULAMA KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelere ve sektörlere özel profesyonel mobil uygulamalar yapıp satarak kazanç sağlayın. Üstelik her yıl kazanırsınız.
ANLIK BİLDİRİM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde işletmelerinizin müşterilerine anlık bildirimler göndererek kazanç sağlayın. Anlık bildirim paketi satarak para kazanın.
REKLAM KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde google, sosyal medya ve Mobil Dünyama alanlarına üyelerinizin reklamlarını alarak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.
İSTE GELSİN KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde yeme içme ve diğer sektörleri iste gelsin'e üye yaparak kazanç sağlayın. Üstelik Bu alandan yüksek gelirler sağlayacaksınız.
BAS KONUŞ KAZANCI
Bulunduğunuz bölgede veya ilde faaliyet gösteren taksicilere bas konuş aboneliği yaparak kazanç sağlayın. Taksicileri ağır iletişim giderlerinden kurtarın.
ÖZEL ALAN ÜYELİK KAZANCI
Mobil Dünyam içerisinde yer alan Otel, Taksi, Kuaför ve Halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri özel alana üyeliği yaparak kazanç sağlayın.
MERKEZİ KONUM OFİS
Bayi, personellerinin ve müşterilerinin rahat ulaşım sağlayacağı şehir merkezinde ofisi olmalıdır. Şehir dışındaki ofisler genelde personelleri etkilemektedir.
BİLGİSAYAR KULLANIMI
Bayi yöneticisi en az orta seviyede bilgisayar kullanmayı biliyor olması gerekmektedir. Veya bilgisayar kullanan bir personel çalıştırmalıdır.
SAHA PERSONELİ İSTİHDAMI
Büyükşehir bayileri 5 veya 10 kişilik, diğer iller için 3 veya 5 kişilik saha personeli istihdam etmek zorundadır. Saha ekibini deneyimli olanlardan seçmelidir.
TEKNİK PERSONEL
Bütün büyükşehir bayileri en az bir adet photoshop veya diğer programlarda grafik tasarım bilen personel istihdam etmek durumundadır.
EN ÇOK KAZANDIRAN BAYİLİK SİSTEMİDİR.

Ana Bayilik, Mobil Dünyamın en büyük ve en kapsamlı bayilik tipidir.

Ana bayilikler her ilde bir kişiye verilmektedir. Ana bayiler bayiliğini aldığı ilin tek yetkili bayisidir. Ana bayiler diğer bayilerden daha fazla yetkiye sahiptir. Ana bayiler bayiliklerini aldıkları ilde ilçe sayısınca bölge korumalı platin bayilikler verebilir.
Ana bayiler bayiliğini aldıkları il genelinde diledikleri kadar normal platin bayilikler verebilir.
Ana bayiler bayiliklerini aldıkları il genelinde sınırsız diledikleri kadar bireysel bayilikler verebilir. Sadece ana bayilere verilen Taksi Bas Konuş abonelik yetkisi, ana bayiler bayiliklerini aldıkları il genelinde duraklar ile anlaşarak Bas Konuş aboneliklerini plaka bazında yapabilmektedir. Büyükşehir olan il Ana Bayiliğini alanlar kendi bünyelerinde sahada çalıştırılmak üzere 5-10 kişilik ekibini kurmak zorundadır. Büyükşehir olmayan il Ana Bayiliğini alanlar kendi bünyelerinde sahada çalıştırılmak üzere 3-5 kişilik ekibini kurmak zorundadır.
Bütün Ana Bayiler ile 5+5 yıllık sözleşme imzalanmaktadır. Bayi talep etmesi durumunda daha kıza süreli veya daha uzun süreli sözleşme imzalanmaktadır.
Ana bayilerimiz ilk 3 aydan sonra çok ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Ana bayiler bayiliğini aldıkları il geneli çalışmalarda elde ettiği kazancın tamamına sahiptir.


ANA BAYİLİK ALACAKLAR ACELE EDİN, YARIN SİZİN İÇİN ÇOK OLABİLİR!
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür Dış
Mobil Dünyam İşletmelere Dağıtılan Broşür İç
Mobil Uygulama Satış Broşürü Ön
Mobil Uygulama Satış Broşürü Arka
NO: Ürün sıra numarası. ÜRÜN ADI: Bayilerin satışını yapacakları ürün isimleri. ZAMAN:  Bayilerin bir aylık çalışmasının tanımı. MİKTAR: Bayilerin satışını yaptıkları ürünlerin miktarı. BİRİM:  Bayilerin satışını yaptıkları ürünlerin adet veya para birimleridir. ÜRÜN FİYATI: Bayilerin satışını yaptıkları ürünlerin son kullanıcı fiyatlarıdır. GİDER: Bayilerin personel maaş ödemeleri, yol,yemek ödemeleri, devlet ödemeleri ve merkez payıdır. BAYİ KAZANCI: Bayilerimizin bir aylık ortalama kazançlarıdır.

NOT: Bu tablo 10 kişilik saha ekibi kurmuş Ana Bayilik çalışması olarak hazırlanmıştır. Sahada çalışan her bir personel ortalama günlük 5 adet Mobil Dünyam üyeliği yapmaktadır.. En az üye yapan personel günlük 2 adet Mobil Dünyam üyeliği yapmaktadır. Mobil uygulama satışı yapan personel, ayda 15 adet sektörel profesyonel mobil uygulama satışı yapmaktadır. Tablo hazırlanırken en düşük veriler baz alınarak yapılmıştır. Eğitimler esnasında işin kolaylığını sizlerde ekipleriniz de daha iyi anlayacaktır.
www.mobililanlar.com
bayi@mobiapplic.com
0850 255 05 48