KURUMSAL
Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış. Faliyet gösterdiği ülkelerin ekonomilerine büyük katkılar sağlamaktadır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır

BİYOGRAFİ
Şirketimiz ticari faaliyetlerine 1998 yılında Almanya'nın Münih şehrinde başlamıştır. Şirketin kuruluş amacı insanların yaşamlarını kolaylaştırıcı teknolojik programlar ve sistemler yaratmaktır. Şirketimizin Dünya genelinde 1870 personeli bulunmaktadır. Şirketimizin kurucuları Türk vatandaşı olup Türkiye Cumhuriyeti bayrağını 72 ülkede dalgalandırmaktadır. Mobi Applic AG 72 ülkede faaliyetlerini yürütmektedir. Şirketimizin en büyük oluşumunun olduğu bölgeler Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika’dır. Şirketimizde günlük ortalama 300 Mobil Uygulama yapılmaktadır. Şuan Dünya genelinde Mobi Applic uygulama yapım robotunu yaklaşık 35.000 kişi kullanmaktadır. Dünya genelinde 35.000 kişi Mobi Applic uygulama robotu sayesinde profesyonel mobil uygulamalar yapıp para kazanmaktadırlar.

TİCARİ POLİTİKA
Şirketimiz ticari ahlak prensibi ve bayilerinin daha çok para kazanmalarını sağlamak amacı ile bütün bayilerimize tam bölge koruması sağlamaktadır. Şirketimizde 5 adet bayilik çalışması bulunmaktadır. 1. Ülke Bayiliği; Ülke bayilikleri Mobi Applic'in faaliyet göstermediği ülkelere verilmektedir. Ülke Bayiliği, Mobi Applic adına bayiliği alınan ülke genelinde bütün işlemleri yapmaya tek yetkili bayiliktir. Diğer bayiler Ülke bayilerine bağlı ve Ülke Bayiliğin iş programlarına uymaktadır. 2. Bölge Bayiliği; Bölge bayilikleri Mobi Applic'in doğrudan veya Ülke Bayiliklerinin faaliyet yürüttüğü ülkelerde bir şehrin bayiliğine verilen unvandır. Bölge bayiliğinin verildiği bir şehire ikinci bir bayilik verilmemektedir. 3. Platin Bayilik; Platin Bayilikleri Bölge bayilerine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Platin Bayiler, kendi çalışma sahalarında faaliyetlerini yürütmektedir. 4. Bireysel Bayilik; Bireysel Bayilikler, Ülke Bayiler, Bölge Bayiler ve Platin Bayiler tarafından verilmektedir. 5. Mobil Menü Bayiliği; Mobil Menü bayiliği doğrudan Mobi Applic'den alınmaktadır. Mobil Menü Bayileri, bayiliğini aldıkları bölgedeki işletmeleri (esnafları) Mobil Menü  platformuna üye yapmaktadır. Her bir Bayi’nin kazanç sistemi farklıdır.
 
Copyright ©1998 - 2021 Mobi Applic AG Tüm hakları saklıdır.
Mobi Applic olarak; Mutlu müşteri,  güven, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, bilgi ve birikimimiz ile 23 yıldır 72 ülkede ve son 3 yıldır da Türkiye de müşterilerimizi mutlu etmeye azmimiz ile devam ediyoruz. 
Şirketimiz müşteri mutluluğunu prensip edinmiş bu prensiple dünya çapında çok büyük başarılara imza atmıştır.
Bu başarılarda sizinde büyük payınız var

TEŞEKKÜR EDERİZ...
Mobil Uygulama Tasarımı
Masaüstü Programlama
Webview Hizmeti
Dijital Reklam Hizmeti
Play Store Yayını
App Store Yayını
TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN
MARKALARIMIZ
HİZMETLERİMİZ