Mobi Applic

CSS Tasarım Hizmeti

İngilizcesi “Cascading Style Sheets” olan CSS açılımı, “Basamaklanmış Stil Katmanları” anlamına gelmektedir. “CSS nedir?” sorusunun cevabı ise mobil uygulamalarının sitelerinin görsel olarak şekillendirilmesine olanak tanıyan ve kendine has kuralları olan bir tanım dilidir şeklinde ifade edilebilir. HTML ve JavaScript ile birlikte en temel mobil uygulama teknolojileri arasında bulunan CSS, mobil uygulama sayfaları üzerinde oldukça fazla görsel denetim sunar.

CSS sayesinde mobil uygulamanızın sayfalarının mizanpajı, renkleri, kullanılan fontlar, ara başlıklar, görsel efektler ve diğer görsel unsurlar üzerinde etkili ve fonksiyonel bir kontrol sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan ve görsel açıdan etkileyici mobil uygulamalar için HTML ve JavaScript’in yanı sıra yazılan CSS kodları son derece önem taşır. Etkili bir CSS kodlaması, mobil uygulamalara yüksek bir kullanılabilirlik sunar.

 

CSS, mobil uygulama sayfalarının tasarlanmasını oldukça kolaylaştıran ve büyük kolaylıklar sağlayan esnekliği ile de ön plana çıkar. Bu özellik sayesinde mobil uygulama sayfalarınızın tümünde ya da sadece belirli bölümlerinde yapacağınız güncellemeleri çok kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. CSS ile bir mobil uygulamada bulunan bütün sayfaların ya da sadece istenilen sayfanın görsel özellikleri oldukça kolay bir şekilde kontrol edilebilir.

 

MobiApplic mobil uygulamalarınızın daha etkili görünmesi için zaman zaman ücretsiz sayfa bazlı CSS kodlarını bayileri ve müşterileri ile paylaşmaktadır. Ayrıca yapmış olduğunuz mobil uygulamanıza özel bir CSS tasarımı yaptırmak isterseniz MobiApplic bayi ve müşterilerine bu konuda hızlı hizmet vermektedir. MobiApplic sayfa başı 80$ karşılığında özel sayfa CSS tasarımını sizin için yapar ve CSS kod dosyasını size iletir.