Mobi Applic

Web Siteni Mobil Uygulamaya Çevirme.

 

Hâlihazırda kullandığınız E-Ticaret, Kurumsal, Kişisel ve Pazaryeri web sitelerinizi profesyonel bir biçimde IOS – ANDROİD – HUAWEİ mobil uygulamaya dönüştürüyoruz. Yapmanız gereken tek şey web sitemiz üzerinden kendinize bir hesap açarak bu ürünü satın almak. Ürün satın alma işleminden hemen sonra 0542 694 99 27 nolu kurumsal WhatsApp veya bilgi@mobiapplic.com E-Posta üzerinden logonuzun PDF dosyası ile birlikte mobil uygulamaya dönüştürülecek web site adresinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra alanında uzman ekibimiz hızlıca projenize başlar ve (App Store, Play Store ve App Gellery mağazalarınız açılmış ise )  24 saat içinde size teslim eder. Uygulama yayınlama mağazalarınız açılmamış ise ekip arkadaşlarımız size bu konuda ücretsiz olarak hizmet verecektir.

NOT: Web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürdükten sonra App store, Play store ve App Gallery mağazalarında ek bir ücret talep etmeden yayına sunma işlemi şirketimize aittir.

 

Yapılacak işlemler

 1. Logo tasarımı
 2. Uygulama açılış ekran tasarımı
 3. Web sitenizi dönüştürme kodlama işlemi
 4. Anlık bildirim aktivasyonu
 5. Play Store kapak tasarımı
 6. Play Store için AAB (Android app builder) Oluşturma
 7. Play Store ekran görüntüleri tasarımı (3 Adet)
 8. App Gallery için APK (Android Package Kit) Oluşturma
 9. App Gallery ekran görüntüleri tasarımı (3 Adet)
 10. App Store için XCODE için (IOS Kaynak Paketi) Oluşturma
 11. App Store ekran görüntüleri tasarımı (9 Adet)
 12. Uygulama açıklaması (Makale)
 13. Sertifikalarınızın oluşturulması

 

Maliyet

Web site dönüştürme hizmeti tek seferlik ücret: 15.000₺

Mobi Applic yıllık destek ücreti: 50$

Play store geliştirici hesabı açmak için bir seferlik: 25$

App store geliştirici hesabı açmak için yıllık: 99$

App Gallery geliştirici hesabı açmak ücretsizdir.

 

ÖNEMLİ NOT: Mobil uygulamaya dönüştürmek istediğiniz web siteniz şirketinizin oda kayıt belgesi ile aynı ismi taşıyorsa bize oda kayıt belgenizi göndermelisiniz. Eğer şirketinizi ismi ile web site adınız farklıysa o zaman size örnek bir belge göndereceğiz o belgeyi doldurup imzalayıp bize göndermelisiniz. Bu işlem App Store mağazasında uygulamanızı yayına almak için çok önemidir. Aksi halde App store uygulamanızı yayına almayacaktır.