Mobi Applic

Mobil Uygulama

MobiApplic1998 yılından buyana web yazılımları, Windows yazılımları, Mac ve MacOS yazılımları, IOS mobil uygulama yazılımları ANDROID mobil uygulama yazılımları, Windows mobil uygulama yazılımlarını yanı sıra savunma ve güvenlik alanında profesyonel yazılımlar geliştirmektedir.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte ve her geçen gün büyüyen mobil uygulama platformları ile MobiApplic’in geliştirmiş olduğu mobil uygulama yapım platformu sayesinde herkes yazılım dili (KOD) bilmeden profesyonel mobil uygulamalar yapabilmektedir. Mobil uygulama yapım platformundan mobil uygulama geliştirmesi aylar bazı projelerde yıllar almaktaydı, MobiApplic mobil uygulama yapım platformu sayesinde profesyonel mobil uygulama projeleri bir gün gibi kısa bir zamanda tamamlanmaktadır.

MobiApplic mobil uygulama platformunu kullanmak için yazılım dili (KOD) ve tasarım bilmenize gerek yoktur, platform üzerinde projenize uygun modülü veya modülleri seçerek içeriklerini girmeniz yeterlidir. MobiApplic platformu çalışmasını tamamladığınız projeniz için otomatik olarak AAB, APK ve XCODE oluşturmaktadır.

Uluslar arası Android – IOS geliştirmesi olan MobiApplic , en yüksek düzeyde kullanıcı deneyimi ile işlevsel olarak mükemmel, sezgisel mobil uygulamalar oluşturur. Uluslar arası uygulamalarımız, teknoloji uyarlamalarımız ve olağanüstü sektörsel uygulamalar sunma taahhüdümüz, bizi mobil uygulama geliştirme gereksinimlerinizi karşılayan en iyi ANDROID ve IOS uygulama geliştirme şirketi yapıyor.

 

Mobil Uygulamalarının Avantajları:

  • Platformun popülerliği
  • Düşük yatırım ve yüksek Kazanç getirisi
  • Son Derece Özelleştirilebilir
  • Daha iyi destek ve bakım
  • Verimli hedefli Pazarlama
  • İyileştirilmiş dönüşüm oranları
  • Diğer araçlarla veya sosyal medya platformlarıyla entegrasyonu kolaydır