UYGULAMA TALEP FORMU
Logonuzu Ekleyin
NOT: Lütfen Uygulama Talep Formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz girin. Uygulamanız içerisinde istediğiniz özellikleri ayrıntılı yazın. Değerli Müşterimiz yapılacak olan uygulamanız hakkında ne kadar ayrıntılı bilgi verirseniz uygulamanız o kadar ayrıntışı çalışılır.

MOBİL UYGULAMA TANITIMI;
Mobil Uygulamanız yayınlandıktan sonra size QR kod tanıtım dosyası gönderilecektir. Size gönderilen QR kodu kartvizitlerinize ve broşürlerinize bastırabilirsiniz. Bu sayede Mobil Uygulamanızı müşterileriniz daha hızlı indirmiş olurlar, ayrıca web sitenize indirme linklerini ekletebilirsiniz. Dilerseniz Uygulamanızın renkli tanıtımı için 1.500 TL ye 1 veya 3 dakikalık intro videolar hazırlayabiliriz.
Mobil Uygulamanızı bir anda binlerce kişi tarafında indirmelerini sağlayabilirsiniz. Google, Yandex, Apple, Facebook, Instagram ve bir çok sosyal medya iş ortağı olduğumuz için bu alanlarda da 1.500 TL karşılığında reklam verebilir ve indirmelerinizi hızlandırabiliriz.

YILLIK GÜNCELLEME;
Bütün uygulamaların yıllık yayın ve barındırma ücreti 50 $ dır.
Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra yetkili satış temsilcimiz sizinle anında iletişime geçecektir.
 
Copyright ©1998 - 2021 Mobi Applic AG Tüm hakları saklıdır.
Mobi Applic olarak; Mutlu müşteri,  güven, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, bilgi ve birikimimiz ile 23 yıldır 72 ülkede ve son 3 yıldır da Türkiye de müşterilerimizi mutlu etmeye azmimiz ile devam ediyoruz. 
Şirketimiz müşteri mutluluğunu prensip edinmiş bu prensiple dünya çapında çok büyük başarılara imza atmıştır.
Bu başarılarda sizinde büyük payınız var

TEŞEKKÜR EDERİZ...
Mobil Uygulama Tasarımı
Masaüstü Programlama
Webview Hizmeti
Dijital Reklam Hizmeti
Play Store Yayını
App Store Yayını
TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN
MARKALARIMIZ
HİZMETLERİMİZ