Bayi Ol
Hem kendiniz mobil uygulama yapabilmek için hem de Mobi Applic mağaza sayfasında bulunan hazır uygulamaları satabilmek için bayilik almalısınız.

Bireysel çalışacaklar için bireysel bayilik verilmekte ve hazır uygulama satışlarında bireysel bayi kazançları %25 oranındadır.

Kurumsal çalışacaklar için il bayiliği verilmektedir ve il hazır uygulama satışlarında il bayi kazançları %75 oranındadır.
Eğitim Al
Bayilik alan herkese mobil uygulama yapım eğitimleri verilmektedir. Mobil uygulama yaparken yazılım dili (KOD) bilmenize gerek yoktur.

Bayilerimize 3 saatlik online eğitim verilmektedir. Eğitim esnasında sıfırdan bir mobil uygulama yapılarak bayilerin nasıl kolay mobil uygulama yapacağını uygulamalı eğitim ile anlatılmaktadır.

Bütün bayilerimize yaptıkları uygulamayı yayına alma desteği verilmektedir. Ayrıca bütün bayilerimize online destek sağlanmaktadır.
Uygulama Yap
Bütün bayilerimize boş mobil uygulama şablonları ve bazı sektörel bazlı hazır şablonlar verilmektedir. Bayilerimiz bu şablonlar üzerinde dilediği değişiklikleri yapabilirler.

Bayilerimiz istedikleri alanda profesyonel mobil uygulamalar yapabilirler. Yaptıkları uygulamalarda tasarım desteği talep edilmesi durumunda Mobi Applic anında destek vermektedir.

Bayilerimiz mobil uygulamalarını yaparken ister telefonlarında ister bilgisayar üzerinden uygulama içerisinde yaptıkları her değişikliği anında görebilir.
Yaptığını Sat
Yaptığınız mobil uygulamaları satın. Biten mobil uygulamalarınızı web siteniz üzerinden veya sosyal medyalarınız üzerinden satışını yaparak büyük gelirler elde edebilirsiniz.

Satışlarını hızlandırmak için google veya sosyal medyalar üzerinden reklam vererek daha çok kişi tarafından incelenmesini satın alınmasını sağlayabilirsiniz.

Mobi Applic'de mobil uygulama yapmakta çok kolay uygulama satışı yaparak para kazanmak da çok kolay.
Mobi Applic'de Nasıl İş Ortağı Olabilir siniz?
 
Copyright ©1998 - 2021 Mobi Applic AG Tüm hakları saklıdır.
Mobi Applic olarak; Mutlu müşteri,  güven, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim, bilgi ve birikimimiz ile 23 yıldır 72 ülkede ve son 3 yıldır da Türkiye de müşterilerimizi mutlu etmeye azmimiz ile devam ediyoruz. 
Şirketimiz müşteri mutluluğunu prensip edinmiş bu prensiple dünya çapında çok büyük başarılara imza atmıştır.
Bu başarılarda sizinde büyük payınız var

TEŞEKKÜR EDERİZ...
Mobil Uygulama Tasarımı
Masaüstü Programlama
Webview Hizmeti
Dijital Reklam Hizmeti
Play Store Yayını
App Store Yayını
TALEPLERİNİZİ BİZE İLETİN
MARKALARIMIZ
HİZMETLERİMİZ