MOBİL DÜNYAM ARADIĞINIZ HER ŞEYİ ULABİLECEĞİNİZ  ORTAK PLATFORMDUR! 
Mobil Dünyam’ın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir  platformda buluşturmaktır. Esnafların satışlarının  artmasını sağlamaktır. Tüketicilerin daha kaliteli  ürünleri daha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır.  Mobil Dünyam'ın çalışma sistemi iki etkenden oluşmaktadır. Birinci etken İşletmeler (Esnaflar) şehirlerdeki AVM'lerin yoğunluğunu dikkate alırsak şehirdeki işletmeleri )esnafları) korumamız gerektiğini daha net anlayabilir. Mobil Dünyam platformu tam da bu sebeple hayata geçirilmiştir. İkinci etken Halk, şuanda Türkiye'deki ekonomik sorunlarla en çok uğraşanlar Halktır. Mobil Dünyam halkı korumak ve esnaflar ile bir araya getirerek kalitali ve ucuz ürünlere daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.
Tüketiciler, Mobil Dünyam uygulamasını kullanarak şehrinizdeki işletmelere (esnaflara) destek olmak ister misiniz? Mobil Dünyam da şehrinizdeki işletmelerin size kilometre olarak uzaklığını görebilirsiniz. İşletmenin sayfasına girerek işletmenin faaliyet alanlarını, ürünlerini ve hizmetlerini tek bir dokunuşla öğrenebilirsiniz. 

Mobil Dünyam da uluslara arası faaliyet gösteren büyük şirketler bulunmaz. Buradaki asıl amaç şehrinizdeki küçük ve orta ölçekli işletmeleri (esnafları) korumak ve işletmelerin ürün ve hizmetlerine daha kolay erişmenizi sağlamaktır.  

Şehrinizdeki işletemelere destek olmak aslında her bir vatandaşın biricil vazifesidir. Yabancı şirketlerden yaptığınız her alışveriş kapitalizmi dahada güçlendirmektedir. Oysa şehrinizdeki, mahallenizdeki yaptığınız alışverişler çocuklarınıza gelecek olarak size geri dönmektedir.

Şimdi yapmanız gerek tek şey hemen Mobil Dünyam'ı telefonlarınıza indirmek veya www.mobildunyam.gen.tr adresine girerek şehrinizdeki işletmeleri tanımak ve alışverişlerinizi uygulama içerisinde yer alan işletmelerden yapmak.

 
İSTE GELSİN
Hemen size en yakın Restoran, Lokanta veya diğer yiyecek işletmelerinden online yemek siparişlerinizi verebilirsiniz.
ONLİNE ALIŞVERİŞ
Yerel işletmelerden hızlı ve güvenli online alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik daha kaliteli ve daha ucuzunu bulacaksınız.
SERİ İLANLAR
Emlak, Vasıta, İkinci El Ürün Satışı, Alışveriş, İş Makineleri, Sanayi Ürünleri, Yedek Parça, Aksesuar, Hayvanlar Alemi ve Daha Fazlası.
ELEMAN İLANLARI
Tam Zamanlı İş İlanları, Yarı Zamanlı İş İlanları, Dönemsel İş İlanları, Beyaz Yaka İş İlanları, Mavi Yaka İş İlanları Ve Daha Fazlası
TAKSİ İSTE
Mobil Dünyam da 30 saniye ayırarak hızlı Taksi isteyebilirsiniz. Kısa formu hemen konumunuzla birlikte doldurun, taksi kapınızda.
FİRMALAR & MEKANLAR
Size en yakın firmayı veya mekanı bulun. Firma ve mekan hakkındaki bilgileri inceleyin, firmadan veya mekanlardan teklif isteyin.
ONLİNE ETKİLEŞİM
Mobil Dünyam da 7/24 işletmeler ile etkileşim halinde olabilirsiniz. İşletmelerin paylaşımlarını beğenebilir yorum yazabilirsiniz.
ONLİNE REZERVASYON
Restoran, Otel, Oto Yıkama vb sektörlerden online rezervasyon alabilirsiniz. Hayatınızı tek bir dokunuşla kolaylaştırın.
ONLİNE RANDEVU
Doktorlardan, Avukatlardan, Kliniklerden, Kuaförlerden vb. sektörlerden online randevu alabilir ve randevularınızı inceleyebilirsiniz.
MOBİL KAZANÇ
Çevrenizdeki işletmeleri (esnafları) Mobil Dünyama üye yapın, yaptığınız her üyelik için Mobil Dünyam'dan 50 TL nakit para kazanın.
ONLİNE SOHBET
Mobil Dünyam da İllere göre odalarda canlı sohbetler yapabilir, yeni arkadaşlar edinebilir. Yeni dostluklar yeni umut demektir.
TEKLİF AL & VER
Ürün, Hizmet, İş, Özel Ders, Moda & Tasarım, Tamirat ve Tadilat tekliflerinizi online alabilir ve verebilirsiniz.
NÖBETÇİ ECZANE
Yaşadığınız şehirde günün her saatinde size en yakın nöbetçi eczaneleri bulabilir ve navigasyon ile yol tarifi alabilirsiniz.
TAPU SORGU
Sahibi olduğunuz veya satın alacağınız taşınmazın yerini ve konumunu öğrenmek için tapu sorgulamasını yapabilirsiniz.
DAHA FAZLASI
Mobil Dünyam'ın sınırsız hizmet ve avantajlarından yararlanmak için Mobil Dünyamı indir. Çevrenize tavsiye edin.
İŞLETMELER İÇİN MOBİL DÜNYAM
Şehirlerde yaygınlaşan AVM'ler ile birlikte küçük ve orta ölçekli işletmeler iş yapamaz hatta iş yerlerini kapatma noktasına gelmiştir. Araştırmalarımız sonucunda işletmeleri koruyan ve işletmelerin ürün ve hizmet satışını artıracak adımların bir an önce atılması gerekiyordu.

Mobi Applic, tam burada devreye girmektedir. Mobi Applic'in uzun yıllar araştırmaları sonucu ortaya çıkardığı Mobil Dünyam Platformu, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile halkı bir araya getirerek işletmelerin ürünlerinin satışlarını artmasını sağlamaktadır.

Mobil Dünyam platformuna üye işletmeler (esnaflar) sattıkları ürün başına komisyon ödemezler, Yayınladıkları ilan başıan ücret ödemezler, Attıkları tanıtım bildirimleri için ücret ödemezler.  İşletmeler (esnaflar) yıllık sadece 150 TL üyelik ücreti dışında ekstra ücret ödemesi yapmazlar. İşletmeler (Esnaflar) online ürün satışlarında ürünün ücreti merkez hesabına uğramadan doğrudan işletmenin (esnafın) banka hesabına geçer.
KOMİSYONSUZ YEMEK SATIN
Mobil Dünyam üzerinden komisyon ödemeden dilediğiniz kadar yemek satışı yapabilirsiniz.
KOMİSYONSUZ ÜRÜN SATIN
Mobil Dünyam üzerinden komisyon ödemeden dilediğiniz kadar ürün satışı yapabilirsiniz.
SINIRSIZ İLAN VERİN
İşletmeler Mobil Dünyam seri ilanlar sayfasında sınırsız ek ücretsiz ilanlarınızı yayınlayın.
SINIRSIZ ELEMAN İLANI VERİN
İşletmeler Mobil Dünyam iş ilanları sayfasında sınırsız ek ücretsiz eleman ilanlarınızı yayınlayın.
FİRMALAR REHBERİ
İşletmenizi, firma rehberine kayıt yaparak insanların firmalarınızı kolay bulmasını sağlayın.
MEKAN REHBERİ
İşletmenizi, Mekan rehberine kayıt yaparak insanların firmalarınızı kolay bulmasını sağlayın.
ONLİNE RANDEVU
Avukatlar, Doktorlar, Kuaförler, Oto Servisler online randevuyu ücretsiz kullanabilirsiniz.
ONLİNE REZERVASYON
Lokantalar ve Restoranlar online rezervasyonu kullanabilir ve anında rezervasyon alabilirsiniz
ONLİNE ETKİLEŞİM
Mobil Dünyam üzerinden takip etmek istediğiniz ile online etkileşimde olabilirsiniz.
MOBİL KAZANÇ
Çevrenizdeki işletmeleri Mobil Dünyama üye yaparak anında nakit para kazanabilirsiniz.
TAKSİ DURAKLARINA ÖZEL
Taksi Durakları Mobil Dünyama üye olarak online taksi talep ile güvenle taksi istesinler.
DAHA FAZLASI
Mobil Dünyam'ın sınırsız hizmetlerinden yararlanmak için Mobil Dünyamı indir.
İşletmeler Mobil Dünyam'da Neler Yapabilir?
STANDART ÜYELİK
Ev ve iş yerlerine yemek siparişi yapmayan bütün sektörler standart üyelik üye Mobil Dünyama üye olmaktadır. Standart üyelik ücreti yıllık 150 TL olup üyelik süresi boyunca aşağıda yer alan bütün işlemleri yapabilir ve ek ücret ödemezler.

Şehirlerdeki işletmelerin ürün ve hizmet satışlarını artırmak için Türkiye de başlamış olan Mobil Dünyam platformuna desteklerinizi bekliyoruz.

Unutmayın işletmeler bu platform sizin için özel olarak yapılmıştır. Şimdilik Türkiye de faaliyet gösteren Mobil Dünyam 2023 yılı itibari ile Mobi Applic'in faaliyette olduğu 72 ülkede faaliyetlerine başlayacaktır.
İSTE GELSİN ÜYELİĞİ
İste Gelsin üyeliği Ev ve iş yerlerine yemek servisi yapan işletmeler için geçerlidir. İste Gelsin üyeleri Standart üyelerin yaptığı bütün işlemleri yapabilir ayrıca İste Gelsin menüsü üzerinden yemek satışları yapabilir. İste Gelsin üyeliği yıllık 250 TL dir bu ücret dışında komisyon veya ek ücret ödemezler.

Değerli gıda sektörü yöneticileri Türkiye deki tekel ticaret sizi oldukça yıpratmaktadır. Bu platformlara hem aylık üyelik ücreti ödüyorsunuz hem de satışını yaptığınız yemeklerden %10 ile %30 arasında komisyonlar ödüyorsunuz. Mobil Dünyam platformuna destek verin ağır üyelik ücretlerinden ve sipariş başı komisyonlardan kurtulun.
 

Mobil Dünyam Üyelik Tipleri

 
BİREYSEL KULLANICILAR İÇİN MOBİL DÜNYAM
Tüketiciler Mobil Dünyam da Neler Yapabilir?
©1998 - 2020 Mobi Applic AG