MOBİL DÜNYAM ARADIĞINIZ HER ŞEYİ ULABİLECEĞİNİZ  ORTAK PLATFORMDUR! 

Mobil Dünyam’ın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir  platformda buluşturmaktır. Esnafların satışlarının  artmasını sağlamaktır. Tüketicilerin daha kaliteli  ürünleri daha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır.  Mobil Dünyam İl veya ilçe merkezinde bulunan Esnafların, kampanyalarını Tüketicilere daha kolay ve daha hızlı ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. 
Tüketiciler, Aradığınız tüm online servis ve hizmetler için onlarca uygulama yüklemek istemezsiniz değil mi? Öyle ise Mobil Dünyam Uygulaması tam size göre tasarlanmış ortak bir platformdur.

Mobil Dünyam uygulaması ile yemek siparişlerinden alışverişe, çevrenizdeki iş ilanlarından firma rehberine, yakınınızda ki mekanlardan nöbetçi eczane ve taksilere kadar her şeye ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz servisle ve hizmetle tek dokunuşla etkileşime geçebilirsiniz.
 
Ayrıca uygulama üzerinden mobil kazançla günde 100 TL ve üzeri anlık para kazanabilirsiniz.  İhtiyacınız olan her şey için ayrı ayrı uygulama indirip cihazınızı böyle şeylerle yormanıza gerek yok. Mobil Dünyamı hem kendi telefonunuza hem de çevrenizdeki kişilerin telefonuna indirin. SİZİNDE BİR MOBİL DÜNYANIZ OLSUN!
İSTE GELSİN
Mobil Dünyam hizmetlerinden olan İSTE GELSİN ile anında online yemek siparişi verebilirsiniz.
ONLİNE ALIŞVERİŞ
Mobil Dünyam üzerinden bütün alanlarda online alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Mobil Dünyam 3D ve SSL güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.
SERİ İLANLAR
Emlak, Vasıta, İkinci El Ürün Satışı, Alışveriş, İş Makineleri, Sanayi Ürünleri, Yedek Parça, Aksesuar, Hayvanlar Alemi ve Daha Fazlası.
ELEMAN İLANLARI
Tam Zamanlı İş İlanları, Yarı Zamanlı İş İlanları, Dönemsel İş İlanları, Beyaz Yaka İş İlanları, Mavi Yaka İş İlanları Ve Daha Fazlası
TAKSİ İSTE
Mobil Dünyam da 30 saniye ayırarak hızlı Taksi isteyebilirsiniz. Form veya whatsapp ile taksi isteyin.
FİRMALAR & MEKANLAR
Size en yakın firmayı veya mekanı bulun. Firma ve mekan hakkındaki bilgileri inceleyin, firmadan veya mekanlardan teklif isteyin.
ONLİNE TANITIM
Mobil Dünyam da bulunan firma sayfanızda ürünlerinizi tanıtabilir ve online satışlarınızı yapabilirsiniz. Üstelik komisyon ödemeden.
ONLİNE REZERVASYON
Hastanelerden, Otellerden, Restoranlardan ve Kulüplerden Rezervasyon yaptırın
ONLİNE RANDEVU
Doktorlardan, Avukatlardan, Kliniklerden, Kuaförlerden VB. sektörlerden online randevu alın
MOBİL KAZANÇ
Mobil Dünyam üzerinden günlük 100 TL ve üzeri anında nakit para kazanabilirsiniz.
ONLİNE SOHBET
Mobil Dünyam üzerinden canlı sohbetler yapabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
DAHA FAZLASI
Mobil Dünyam'ın sınırsız hizmet ve avantajlarından yararlanmak için Mobil Dünyamı indir.
Bütün hakları Mobi Applic'e aittir. Copyright © 2019