Fotoğraf Ekle:

PERSONEL İŞ BAŞVURU FORMU

PERSONEL ÇALIŞMA POZİSYON DETAYLARI

MOBİL DÜNYAM BAYİLİK SATIŞI DETAYLARI;
Mobil Dünyamda üç adet bayilik sistemi bulunmaktadır. Ana Bayilik, Platin Bayilik ve Bireysel Bayilik.
Ana Bayilik il bazında verilmekte olup, her ilde bir kişiye verilir ve bayiliğini aldığı ildeki bütün kazancın %100 kısmına sahip olan bir bayilik sistemidir. Platin Bayilik genelde esnaflara ek iş ve ek kazanç sağlayan bir bayiliktir. Platin Bayilik kazançları yaptığı her işlem ve sattığı her ürünün %60 kısmını almaktadır. Bireysel Bayilik herkese verilen ek gelir bayilik sistemidir. kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işsiz olan herkes Bireysel Bayilik alabilir. Bireysel Bayilik kazançları yaptığı her işlemin ve sattığı her ürünün %40 kısmını almaktadır.
Ayrıntılar için
TIKLAYINIZ...

MOBİL UYGULAMA SATIŞ DETAYLARI;
Şirketimizin hazırlamış olduğu sektörel Mobil Uygulamaların satışı yapılacaktır. Çevrenizde mutla Bayan Kuaförü, Kozmetikçi, Dernek, Düğün Salonu, Paket Servis, Kafe, Restoran, Pizza, Özel Okul,  Dersane, Kreş, Otel, Veteriner, Özel Hastane, Diş Doktoru, Özel Poliklinik, Çiçekçi, Oto Yıkama, Rent A Car, Oto Galeri, Emlakçı, Tuhafiye, Giyim Mağazası, Ayakkabı Mağazası, Oto Tamirci, Oto Lastikçi, Sigortacı, Su Bayisi ve Reklamcı gibi iş yerleri olan tanıdıklarınıza ve onlaraın arkadaşlarına yukarıda yazılı sektörlere özel mobil uygulamaların satışı yapılacaktır. Ayrıntılar için
TIKLAYINIZ...

MOBİL DÜNYAM ÜYE ALMA DETAYLARI;
Mobil Dünyam, Türkiye de bulunan işletmeleri (Esnafları), işletmelerin ürünlerini, işletmelerin hizmetlerini, işletmelerin ilanlarını ve fiyat listesini bulabilecekleri tek sistemdir. Sizlerin görevi Mobil Dünyama bulunduğunuz şehirdeki işletmeleri (Esnafları) bir yıllık veya deha fazla süre ile üye yapmaktır. Yıllık üyelik ücreti 100,00 TL dir. Üye olan her işletme iki esnaf arkadaşını sisteme üye yapması durumunda bize ödemiş olduğu 100,00 TL ücreti geri almaktadır. Bu duruma işletme Mobil Dünyama ücretsiz üye olmuş olur ve bütün hizmetlerden eksiksiz yararlanmış olur. Ayrıntılar için
TIKLAYINIZ...

İŞE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMAMIZ LAZIM?
MOBİL DÜNYAM BAYİLİK SATIŞI
MOBİL UYGULAMA KİMLERE SATIŞ YAPILIR?
SATIŞLARDA PİRİM ALIYOR MUYUZ?
MOBİL DÜNYAM NEDİR?
MOBİL DÜNYAMA KİMLER ÜYE OLABİLİR?
MOBİL DÜNYAM ÖZEL ALAN NEDİR?
ÖZEL ALAN ÜYELİK ÜCRETİ NEDİR?
ÜYE OLAN ESNAFLARIN KAZANCI NEDİR?
 

GİYİM MAĞAZALARI, AYAKKABI MAĞAZALARI, BAYAN KUAFÖRLERİ, GÜZELLİK MERKEZLERİ, KOZMETİKÇİLER, ÖZEL HASTANELER, DİŞ KLİNİKLERİ, PİZZACILAR, KAFE VE RESTORANLAR, EMLAKÇILAR, RENT A CARLAR, ÇİÇEKÇİLER, DÜĞÜN SALONLARI, OTELLER, SPOR SALONLARI, TAKSİ DURAKLARI, VETERİNERLER, DERNEKLER, DÜRÜMCÜLER VE OTO YIKAMACILAR.

İşletmenize özel mobil Uygulamalar yapılmaktadır. Piyasa değeri
5.000 TL olan Mobil Uygulamalar sizlere özel kampanya ile 
Sadece 
1.000 ₺

 
 
Aradığınız her şeyi bulacağınız Mobil Dünyam uygulamasını telefonunuza indirin. Android işletim sistemi kullananlar Google Play logosuna tıklayarak indirebilir. Ios işletim sistemi kullananlar App Store logosuna tıklayarak indirmeden kullanabilirler.