MOBİ APPLİC ile KOD bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır eğitim videoları

PART 1 YENİ
PART 1 ESKİ
PART 2
PART 3
PART 4
PART 5
PART 6
PART 7 
TEK PART
GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ 1 SAAT 24 DAKİKADA PROFESYONEL BİR ÇİÇEKÇİ MOBİL UYGULAMASI YAPTIK. ÜSTELİK KOD BİLMENİZE BİLE GEREK YOK. BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLMENİZ YETERLİDİR. SİZDE İŞLETMENİZE ÖZEL BİR MOBİL UYGULAMA YAPMAK VEYA YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ ALTA BULUNAN UYGULAMA SATIN AL BUTONUNA TIKLAYIN

FİRMAMIZ TARAFINDAN UYGULAMANIZ 24 SAAT İÇİNDE YAPILIR VE SİZE ONAYA SUNULUR, SİZ UYGULAMANIZI ONAYLADIKTAN SONRA AYNI GÜN YAYINA ALINIR.

UYGULAMANIZ YAYINLANDIKTAN SONRA QR KUDU, UYGULAMA YÖNETİM PANELİNİZ VE ÇALIŞMA GÖRSELLERİNİZ E-POSTA YOLU İLE SİZE GÖNDERİLİR.
 

GİYİM MAĞAZALARI, AYAKKABI MAĞAZALARI, BAYAN KUAFÖRLERİ, GÜZELLİK MERKEZLERİ, KOZMETİKÇİLER, ÖZEL HASTANELER, DİŞ KLİNİKLERİ, PİZZACILAR, KAFE VE RESTORANLAR, EMLAKÇILAR, RENT A CARLAR, ÇİÇEKÇİLER, DÜĞÜN SALONLARI, OTELLER, SPOR SALONLARI, TAKSİ DURAKLARI, VETERİNERLER, DERNEKLER, DÜRÜMCÜLER VE OTO YIKAMACILAR.

İşletmenize özel mobil Uygulamalar yapılmaktadır. Piyasa değeri
5.000 TL olan Mobil Uygulamalar sizlere özel kampanya ile 
Sadece 
1.000 ₺

 
 
Aradığınız her şeyi bulacağınız Mobil Dünyam uygulamasını telefonunuza indirin. Android işletim sistemi kullananlar Google Play logosuna tıklayarak indirebilir. Ios işletim sistemi kullananlar App Store logosuna tıklayarak indirmeden kullanabilirler.