ANA BAYİLİK KAZANÇLARI
Ana Bayilik kazançları iki farklıdır. Birincisi büyükşehir olan il Ana Bayiliği, ikincisi büyükşehir olmayan il Ana Bayiliği. Ana Bayiler, Kazandıkları ürün başı veya hizmet başı ücretler aynıdır. Aralarındaki fark büyük şehirlerin normal illere oranda kalabalık olmasıdır. Ana Bayilik kazançları personel ile orantılıdır. Örnek: Büyükşehir Ana Bayiliği 10 personel ile aylık ortalama 750 Mobil Dünyam üyeliği yaparken normal il Ana Bayiliği 5 personel ile aylık 300 Mobil Dünyam üyeliği yapmaktadır. Ana Bayiler merkeze her hangi bir pay ödemezler, kazançlarının tamamı kendilerine kalmaktadır. Mobil Dünyam işletme üyelik ücreti yıllık 100 TL dir. Ana Bayiler hem platin bayilik verebilir hemde Bireysel bayilikler verebilmektedir. Ana Bayiler diğer bayiliklerden farklı olarak Taksiciler için bas konuş aboneliği de yapmaktadır. Bas konuş abonelik ücreti yıllık 50 TL olup bu ücret tamamen Ana Bayilere kalmaktadır. Ana Bayiler bas konuş satma yetkisini alt bayilerine veremez. Ana Bayiler diğer bayiler gibi üye yaptıkları işletmelere anlık bildirimler satmaktadır. Diğer bayilerden farkı ürün ücretlerinin tamamı Ana Bayilere kalmasıdır. Şirketimiz Ana bayilere kendi yerlerinde bire bir eğitim vermektedir. Yukarıda bahsettiğimiz kazançlar Ana Bayilik kazançlarından sadece bir kaçıdır. Detaylı açıklama ve fiyat listesi eğitim esnasında verilmektedir. Bu şartlarla Ana Bayiler 10 personel ile aylık ortalama 50.000 TL ile 100.000 TL arası kazanç sağlamaktadır.
PLATİN BAYİLİK KAZANÇLARI
Platin Bayiler iki farklı sistemde çalışabilirler. Birincisi kendileri bireysel olarak çalışabilirler. İkincisi kendi ekiplerini kurup ekip olarak çalışmalarını yürütebilirler. Platin bayilere önerimiz ekiple çalışmalarıdır. Platin bayilik ücreti her iki sistemde de aynıdır bayilik ücretlerinde değişiklik yoktur. Platin Bayiler kendi bölgelerinde Bireysel Bayilikler verebilir, Mobil Dünyam üyelikleri yapabilir, üye yaptığı işletmelere anlık bildirim satabilirler, işletmelere web site satabilirler, işletmelere mobil uygulamalar yapıp satabilirler. Bu işlemlerden elde ettikleri kazançların %40 kısmını şirketimize ödemek zorundadır. Bu durumda Platin Bayilerin kazançları %60 dır. Platin bayiler mobil uygulama satarken fiyat politikasında abartmamak sureti ile özgürdürler. Platin Bayiler, Bireysel Bayilik dışında bayilik veremezler. Platin Bayiler bireysel çalışma durumunda aylık 5.000 TL ile 10.000 TL arası kazanç sağlamaktadır. Platin Bayiler ekip çalışması yaptıkları durumda kazançları ekip sayısına göre değişiklik gösterebilir. Platin Bayiler ekip çalışmasında ister ekibi ile ortak bir çalışma ister pirim usulü ile çalışma isterlerse de maaş usulü çalışmalar yapabilirler. Platin Bayiler taksicilere bas konuş abonelikleri yapamazlar. Bas konuş abonelik yetkisi sadece Ana Bayilerin yetkisindedir. Ana Bayiler de Platin Bayilere bas konuş abone yapma yetkisi veremez. Platin Bayiler oluşturdukları bireysel bayilerin yaptığı her işlemden para kazanırlar.
BİREYSEL BAYİLİK KAZANÇLARI
İşletme sahipleri, Kamu personelleri ve Özel sektör çalışanları bireysel bayi olabilirler. İş aramaktan bıkmış veya iş arayanlar da bireysel bayilik alabilirler. Bireysel Bayiler de ekip ile çalışma imkânları bulunmaktadır. Bireysel Bayiler kendi bölgelerinde Mobil Dünyam üyelikleri yapabilir, üye yaptığı işletmelere anlık bildirim satabilirler, işletmelere web site satabilirler, işletmelere mobil uygulamalar yapıp satabilirler. Bu işlemlerden elde ettikleri kazançların %60 kısmını şirketimize ödemek zorundadır. Bu durumda Bireysel Bayilerin kazançları %40 dır. Bireysel bayiler mobil uygulama satarken fiyat politikasında abartmamak sureti ile özgürdürler. Bireysel Bayiler, Bireysel Bayilik dışında bayilik veremezler. Bireysel Bayiler bireysel çalışma durumunda aylık 5.000 TL ile 10.000 TL arası kazanç sağlamaktadır. Bireysel Bayiler ekip çalışması yaptıkları durumda kazançları ekip sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bireysel Bayiler ekip çalışmasında ister ekibi ile ortak bir çalışma ister pirim usulü ile çalışma isterlerse de maaş usulü çalışmalar yapabilirler. Bireysel Bayiler taksicilere bas konuş abonelikleri yapamazlar. Bas konuş abonelik yetkisi sadece Ana Bayilerin yetkisindedir. Ana Bayiler de Bireysel Bayilere bas konuş abone yapma yetkisi veremez. Bireysel Bayiler oluşturdukları bireysel bayilerin yaptığı her işlemden para kazanırlar. İş aramayı bırakın daha fazla para kazanın, Başkalarını zengin etmeyin kendiniz zengin olun.
 

GİYİM MAĞAZALARI, AYAKKABI MAĞAZALARI, BAYAN KUAFÖRLERİ, GÜZELLİK MERKEZLERİ, KOZMETİKÇİLER, ÖZEL HASTANELER, DİŞ KLİNİKLERİ, PİZZACILAR, KAFE VE RESTORANLAR, EMLAKÇILAR, RENT A CARLAR, ÇİÇEKÇİLER, DÜĞÜN SALONLARI, OTELLER, SPOR SALONLARI, TAKSİ DURAKLARI, VETERİNERLER, DERNEKLER, DÜRÜMCÜLER VE OTO YIKAMACILAR.

İşletmenize özel mobil Uygulamalar yapılmaktadır. Piyasa değeri
5.000 TL olan Mobil Uygulamalar sizlere özel kampanya ile 
Sadece 
1.000 ₺

 
 
Aradığınız her şeyi bulacağınız Mobil Dünyam uygulamasını telefonunuza indirin. Android işletim sistemi kullananlar Google Play logosuna tıklayarak indirebilir. Ios işletim sistemi kullananlar App Store logosuna tıklayarak indirmeden kullanabilirler.