KOLAYCA 4 ADIMDA MOBİL UYGULAMA NASIL YAPILIR?


Kurumsal firma Mobil Uygulamalarından, E-Ticaret Mobil Uygulamalarına kadar her sektöre uygun Mobil Uygulama satın ve yüksek gelirler elde edin.

Üstelik Mobil Uygulama yampak için kod bilmenize gerek yoktur. Bilgisayar kullanmayı bilen herkesin bir saat içinde profesyonel bir mobil uygulama yapabilmeleri çok mümkündür. Mobi Applic bütün bayilerine özel eğitimler vermektedir. Ayrıca eğitim videolarını izleyerek te mobil uygulama robotunu nasıl kullanacağını rahat bir biçimde öğrenmektedir.

GEÇİCİ BİR SÜRE İÇİN BAYİLİK ÜCRETİ

UYGULAMA ROBOTU İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ

Tam Marka Deneme
İşletme bilgileriinizi, logonuzu, fotoğraflarınızı ve renk düzenlerinizi Facebook sayfanızdan ve web sitenizden çekerek markalarınızın korunmasını garanti edin.
Takvim ve Rezervasyon
Kullanıcılar ile iletişim içerisinde olun ve uygulama içi takviminize etkinlikler ekleyerek katılımı arttırın. Kullanıcılar, etkinlikler için RSVP yapabiliyor,artık daha kolay
Multimedya
Düzenli olarak yeni içerik ekleyerek işinizle etkileşime geçin. Video, müzik ve fotoğraflarınızı yayınlayın. Reklamlarınızı ve tanıtım filmlerini uygulamada yayınlayın.
Modüler Geliştiricisi
Basit bir modüler uygulama oluşturucu ile uygulamanızın yerini, metinlerini, medyalarını vb. ekleyin ve düzenleyin.
Online Ödemeler
Tek tıklamayla yapılan ödemeler ve sınırsız kategorize edilmiş ürünler ekleme özelliği, bir yemek siparişi veya mobil e-ticaret uygulaması oluşturmak çok kolay.
Anlık Bildirim
Bir müşterinin olduğu yere, zamana bağlı resimli bildirimler ve mesajlarimizi. Bildirimler indirimler, güncellemeler, özel teklifler, kampanyalar ve daha fazlası.
Medya Entegrasyonu
Sosyal medya entegrasyonları önde gelen kullanıcılardaki deneyimini arttırın. Kullanıcılarınız, Facebook ve Twitter paylaşımlarınız erişebilir.
Harita ve Konum
Coğrafi olarak konumlandırılmış yerleri ekleyebilirsiniz. Bir haritadaki tüm yerler gösterecek veya kullanıcı odaklı bir yerdeki buluşmayı açarsa, yönlendirmeli yol tariflerini alabilecektir.
MOBİ APPLİC BAYİSİ OLUN
Mobi Applic Bayisi olmak için işletme sahibi olmanız gerekmez. Mobi Applic Bayiliğini herkes alabilir ve uygulama yapıp satabilir. Mobi Applic bayilik sistemi şimdilik tek fiyattan verilmektedir.
UYGULAMA SATIN
Çevrenizde bulunan işletmelere Mobil Uygulamalar Yapıp satın ve çok para kazanın. Dünya da en kaliteli ve en hızlı mobil uygulama robotuna sahip olan Mobi Applic ile gelirlerinizi artırın.
FİYATLAR VE KOŞULLAR
Mobi Applic Bayilik ücreti geçici bir süreliğine 1.000 TL dir. Bayilerimiz yaptıkları mobil uygulama adeti şeklinde çalışır ve fiyat politikasında özgürdür.
HIZLI PARA KAZAN
Bayilerimiz mobil uygulamaları yayınlar dahil 500 TL sabit fiyat ile alırlar. Mobi Applic Bayisinin bulunduğu bölgede mobil uygulama satmaz ve bunu bayilik sözleşmesi ile garanti altına alır.
HAZIR ŞABLON SEÇİN
Sektörünüze uygun ihtiyacınız olan tüm özellikler ve menülerle önceden hazırlanmış bir şablonu seçin.
RENKLERİ DÜZENLEYİN
Mobi Uygulaması kontrol paneli işletmeciliği ait bilgiler, resimler ve renk düzenlerini sunuyor.
İÇERİĞİ DÜZENLEYİN
Mobi Uygulaması ile herhangi bir kod bilgisi olmadan, özellik ve bilgiler ekleyin, belirtin ve sunun.
UYGULAMAYI YAYINA ALIN
Mobil Uygulamanızıın APK & Kaynak Kodlarını tıklayın. Google Play & App Store da hemen yayınlayalım.
1.000 TL

BAYİLİK ÇALIŞMA SİSTEMİ

Mobi Applic bayisi olmak için işletme sahibi olmaya gerek yoktur. Kamuda veya özel sektörde çalışanlarda Mobi Applic bayisi olabilirler.
Herkes bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra bayilik ücretini şirketin banka hesabına yatırdıkları andan itibaren 1 yıl süre ile Mobi Applic bayisi olmuş olurlar. Bütün bayilere özel panel ve tek sayfa web site yapılmaktadır ve yönetim panel giriş bilgileri bayilere verilmektedir.

Bayiler Mobi Applic'in bütün demo uygulamalarını Kendi web sitelerinde yayınlama hakları vardır ve yeni demolar talep edebilirler. Bayiler uygulama satışı yaptıkları andan satışını yaptıkları sektörle ilgili uygulama kurulumu 15 dakika içinde yapılır ve bayiler Mobi Applic payı olan geçici bir süre için 250 TL ödemeyi şirket hesabına yatırdıkları anda mobil uygulama bayinin paneline aktarılır. 

Bütün bayilere hafta içi 10:00 ila 20:00 arası canlı destek verilmektedir. Hafta sonu 11:00 ila 18:00 arası canlı destek verilmektedir. Bayramlarda bütün çalışanlarımız izinli olduğundan dolayı destek verilmemektedir.

Bayilerimizin yaptıkları bütün uygulamaları Mobi Applic tarafından App Store ve Play Store de yayına ek bir ücret talep etmeden yayınlamaktadır.
BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Bayilerimize her türlü kolaylıklar sağlanmaktadır. Üste bulunan sektörler mobil uygulamanın en çok satıldığı sektörlerdir. Bayilerimizin web sitelerine sol tarafdaki sektörlerin demo çalışmaları eklenmekdetir. Örnekleri alt sırada 5 adet eklenmiştir. Her sektörün farklı satış stratejisi vardır örnek verecek olursak taksi uygulamasına ek olarak bas konuş sistemi vardır ve taksi durağına uygulama satışı yapılırken plaklar dikkate alınır ve satışlar plaka bazında yapılır. Uygulama satışı ve yapımı hakkında 2 saatlik detaylı eğitim ve canlı destekler verilmektedir. 

Şimdi tek yapmanız gereken bu eşsiz bayilik fırsatını kaçırmamak için hemen üst tarafta bulunan bayilik başvuru formunu doldurun.

MOBİL UYGULAMANIN EN ÇOK SATILDIĞI SEKTÖRLER
MAĞAZA UYGULAMASI
1.000 TL
ÇİÇEKÇİ UYGULAMASI
1.000 TL
KUAFÖR UYGULAMASI
1.000 TL
DÜĞÜN SALONU
1.000 TL
TAKSİ UYGULAMASI
1.000 TL
GİYİM MAĞAZALARI
AYAKKABI MAĞAZALARI
ÖZEL HASTANELER
DİŞ POLİKLİNİKLERİ
ÖZEL MUAYENEHANELER
DERSHANELER
ÖZEL OKULLAR
KREŞLER & ANA OKULLAR
KUYUMCULAR
AVUKATLAR
VETERİNERLER
GÜZELLİK MERKEZLERİ
OTO TAMİRCİLER
DÜĞÜN SALONLARI
OTO KİRALAMACILAR
TEK ÜRÜN SATIŞI YAPANLAR
SPOR SALONLARI
DANIŞMANLIK ŞİRKETLERİ
SİGORTACILAR
PİZZACILAR
CAFE VE PASTANELER
RESTORANTLAR
PAKET SERVİSCİLER
EMLAKÇILAR
OTO YIKAMACILAR
DERNEKLER
SU BAYİLERİ
BAYAN KUAFÖRLERİ
KIRTASİYELER
TUHAFİYELER
KOZMETİKÇİLER
TAKSİCİLER
OTELLER
REKLAMCILAR
LASTİKÇİLER
PAZARLAMACILAR
BEYAZ EŞYA BAYİLERİ
MOBİLYACILAR
 • 1 Yıllık Bayilik Sözleşmesi

 • 2 Saat Skype Canlı Eğitim

 • Haftanın 6 Günü Canlı Destek

 • 2 Adet Hediye Uygulama

 • Eğitim Videolar

 • Uygulama Robotu

 • Özel Tasarım

 • App Store Yayını

 • Play Store Yayını

 • Sınırsız Uygulama

 • Anlık Güncelleme

 • Uygulama Başı Maliyet 250 TL

 • Yıllık Güncelleme 150 TL

 • Özel Kazanç Paylaşımı

Mobi Applic Uygulama Bayiliği İllerde Bulunan İl Bayilerimiz Tarafından Verilmektedir. Türkiye'nin Her Herinden Bayilik Başvurusu Yapabilirsiniz. Yaptığınız Bayilik Başvuruları Bölge Bayilerimize İletilir. Bölge Bayilerimiz Sizinle İletişime Geçerler Ve Bayilik İşleminizi Hızlı Bir Şekilde Yapmaktadırlar.

PAKET İÇERİĞİ

TEL: 0850 255 05 48
GSM: 0542 694 99 27
E-POSTA: bilgi@mobiapplic.com