Mobil Dünyam da emlak ilanlarını, vasıta ilanlarını, iş ilanlarını, ikinci el ürün ilanlarını, alışveriş ilanlarını bulabilirsiniz ve dilediğiniz kadar ilan yayınlayabilirsiniz. Türkiye de bulunan firmaları, mekanları, firmaların ve mekanların size olan kilometre uzaklıklarını,  firmalardan toptan alımlar için teklifler alabilirsiniz. Firmaların faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Özel hastanelerden randevu alabilir, sağlık hizmetleri hakkında fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz. Nöbetçi eczaneleri bulabilir ve yol tariflerini alabilirsiniz. Üye olan işletmelerin firma detaylarına, ürün ve hizmet detaylarına hızlı ulaşabileceksiniz. Ayrıca MOBİL DÜNYAM kullanıcıları işletmelerden anlık özel teklifler ve hızlı randevu ve rezervasyon alabilirler. Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon ve İnternet faturalarınızı tek panelden ödeyebilirsiniz. 100.000 TL kredi ve 60 ay vade ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Konut, Trafik, İşyeri, Kasko ve sağlık sigortalarınızı MOBİL DÜNYAM üzerinden teklifler alabilir ve poliçelerinizi hızlı kestirip alabilirsiniz. Ayrıca MOBİL DÜNYAM üzerinden Otobüs, Uçak, Tren ve Deniz taşıtlarının biletlerini online olarak alabilirsiniz. Çok yakında MOBİL DÜNYAM da İste Gelsin Sistemi ile Yemek, Kiralık Araç, Çilingir, Usta, Tüp, Oto Tamirci ve Oto Kurtarıcıları tek bir tuşla isteyebileceksiniz.

MOBİL DÜNYAM ÜYE İŞLETME AVANTAJLARI
İşletmeler, Mobil Dünyama bir yıllık veya beş yıllık üye olabilirler. Mobil Dünyama üye olan işletmeler, sınırsız ürün ve hizmet ilanları verebilir. İşletmeler sınırsız iş & eleman ilanı verebilir. Vermiş olduğu ilanlara ücretsiz doping uygulayabilir. Verdiği ilanların ilgili kişiler tarafından hemen incelenmesi için ücretsiz anlık bildirimler gönderebilir. Firma panellerinden firmalar hakkında bilgileri ve fotoğrafları ekleyebilir. Diğer firmalar ile etkileşim içerisinde olabilirler. Mobil Dünyam kullanıcılarından gelen teklifleri değerlendirip kullanıcılara anlık özel teklifler sunabilir. İşletme sahibi arkadaşlarını Mobil Dünyama üye yapabilir, yaptıkları üye başına 50 TL nakit para kazanabilir. Mobil Kazanç sisteminde bayilik alarak ek gelir imkanları yakalayabilirler. Mobil Dünyam iste gelsin sistemini kullanarak sipariş alabilirler. İşletmeler, firmalarına özel web site ve mobil uygulama yaptırabilirler. İşletmeler, ürün, hizmet ve firmalarını dijital alanda reklamlar ile tanıtabilirler. Üye olan her işletmenin duyuru haberleri yapılır. Bütün işletmeler kullanıcılara sağlanan hizmetlerden ücretsiz yararlanır. İşletmeler diğer ülkelerdeki bayilerimizi ve kullanıcılarımızı kullanarak ürün veya hizmet ihracatı yapabilir.
MOBİL DÜNYAM KULLANICI AVANTAJLARI
Mobil Dünyam uygulamasını ve www.mobililanlar.com web sitemizi ziyaret eden herkes kullanıcıdır. Kullanıcılar, inceledikleri ilan hakkında bilgi almak için ilan verenin telefon numarasını kendi telefonlarına kayıt yapmadan whatsapp üzerinden bilgi alabilir. Aldıkları bilgi doğrultusunda ürünler veya hizmetler hakkında kararını verebilir. Kullanıcılar ilgilendikleri alanı seçerek sadece ilgilendikleri alandan bildirim almalarını sağlayabilirler. Kullanıcılar bireysel olarak ilan verebilir. Kullanıcılar Mobil Dünyam üzerindeki bütün firmaları görebilir firmaların ürün ve hizmetlerini inceleyebilir. Kullanıcılar işletmelerin iletişim bilgilerine her hangi bir kısıtlama olmadan ulaşabilirler. Kullanıcılar firmalardan özel fiyat teklifleri talep edebilirler. Kullanıcılar mekanlardan rezervasyon ve randevu alabilirler. Kullanıcılar firmaların ve mekanların kendilerine olan uzaklıklarını kilometre olarak görebilirler. Kullanıcılar firmaları ve mekanları harita bölümünü açarak harita üzerinden de konumlarını görebilirler. Kullanıcılar Mobil Dünyam üzerinden aldığı ürün, hizmet veya firma hakkında şikayetlerini yönetimimize iletebilirler. Kullanıcılar firmaların ve mekanların ürün veye hizmetlerinin fiyat listesini görebilirler.
MOBİL DÜNYAM İÇİNDEKİLER
 

GİYİM MAĞAZALARI, AYAKKABI MAĞAZALARI, BAYAN KUAFÖRLERİ, GÜZELLİK MERKEZLERİ, KOZMETİKÇİLER, ÖZEL HASTANELER, DİŞ KLİNİKLERİ, PİZZACILAR, KAFE VE RESTORANLAR, EMLAKÇILAR, RENT A CARLAR, ÇİÇEKÇİLER, DÜĞÜN SALONLARI, OTELLER, SPOR SALONLARI, TAKSİ DURAKLARI, VETERİNERLER, DERNEKLER, DÜRÜMCÜLER VE OTO YIKAMACILAR.

İşletmenize özel mobil Uygulamalar yapılmaktadır. Piyasa değeri
5.000 TL olan Mobil Uygulamalar sizlere özel kampanya ile 
Sadece 
1.000 ₺

 
 
Aradığınız her şeyi bulacağınız Mobil Dünyam uygulamasını telefonunuza indirin. Android işletim sistemi kullananlar Google Play logosuna tıklayarak indirebilir. Ios işletim sistemi kullananlar App Store logosuna tıklayarak indirmeden kullanabilirler.