BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Bizimle çalışarak geleceğinizi kurmaya ne dersiniz?
Esnaf çevresi geniş ve kendi ekibini kurabilecek ve yönetebilecek liderler aramaktayız. Bulunduğunuz şehirde işletme (esnaf) çevresi çok olan, kendi ekibinizi kurup bizimle çalışabilirsiniz. Çalışmalar başta büyükşehirler olmak üzere 81 ilde yapılacaktır. Bilgisayar kullanmayı bilemeyen ve ikna kabiliyeti olmayan arkadaşlarımızın başvuru yapmamaları rica olunur. Ayrıca android işletim sistemi akıllı telefon kullanan arkadaşlarımızın başvurmaları rica olunur.


ARANAN ZORUNLU NİTELİKLER:
* 25 Yaşından büyük olan bay ve bayanlar
* Orta seviyede bilgisayar kullanabiliyor olmaları
* Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşuyor olmaları
* Android işletim sistemi olan telefon kullanıyor olmaları
* Kıyafetine dikkat edebilecek olmaları
* Yaşadığı şehirde işletme (esnaf) çevresi geniş olmaları
* Çalıştıracağı ekip arakadaşlarının da işletme çevreleri geniş olmaları
* Ekip liderlerinin 2 günlük deneme sürelerinde başarılı olmaları
* Ekibinin performansını artıracak lider olmaları
* Ahlaklı ve asla yalan söylemeyen olmaları
* Evinde çalışabilecekleri bilgisayar olmalıdır

İŞİN TANIMI

Yaşadığınız şehirlerde ekibinizle birlikte şehrinizde bulunan işletmelerin (esnafların) bire bir danışmanı olacaksınız. İşletmelerin (esnafların) gerçek para kazanmalarını sağlayacaksınız. Her bir personel yıllık 700 işletmeye (esnafa) hizmet verecek. İşletmelerin (esnafların) sorunlarına kısa ve uzun vadeli çözümler üreteceksiniz. Şehrinizde bulunan sektör fark etmeksizin işletmeleri (esnafları) MOBİL DÜNYAM sistemine üye yapacaksınız. Üye yaptığınız işletmelere verilen hizmetler altta bulunan broşürlerde yazmaktadır. Her bir personel aylık 60 işletme (esnaf) üyeliği yapacaktır. İşiniz her ne kadar pazarlama olasa da işleme (esnaf) ziyaretleri yaparken asla pazarlama mantığı ile yaklaşmayacaksınız. Sizlerin görevi üye yaptığınız işletmelerin (esnafların) firma, ürün, hizmet ve pazar tanıtımlarını yapacaksınız. İşletmelere verilen hizmetleri çok dikkatli okuyunuz.
PERSONEL ÇALIŞMA TİPLERİ VE SİSTEMLERİ
İki adet çalışma tipi bulunmaktadır. Maaşlı çalışma ve Pirim usulü çalışma

MAAŞLI ÇALIŞMA TİPİ:
Bu çalışma sisteminde ekip lideri dahil her personel maaş alır ve deneme süresini tamamladıkların da sosyal haklar da verilir. Maaşlı çalışma sisteminde ekip lideri dahil her personelin aylık hedefleri olur. Her personelin aylık 60 veya 30 hedefi vardır. Maaşlı çalışan personellerin hedeflerini tutturmaları zorunludur. Hedeflerini tutturamayan personeller asla kadroya giremez ve iş hakları fes edilir. Maaşlı çalışan personellerin maaş ücretleri şöyledir. Ekip lideri deneme süresi maaşı 2.500 TL + 500 TL yol ve yemek ücreti verilmektedir. Kadroya giren ekip lideri maaşı 3.500 TL + 500 TL yol ve yemek ücreti + yönettiği personel sayısınca pirim alır. Kadroya giren ekip liderlerinin aylık ortalama geliri 6.000 TL dir. Ekip personellerinin deneme süresi maaşı 2.000 TL + 500 TL yol ve yemek ücreti verilmektedir. Kadroya giren ekip personelleri maaşı 2.500 TL + 500 TL yol ve yemek ücreti + Hedef fazlası yaptıkları her üyelik için %30 pirim verilmektedir. Kadroya giren personelin aylık geliri ortalama 4.000 TL dir. 
Çalışma saat ve sürelerine ekip liderleri karar vermektedir. Ekip liderleri bölgesinde yapılan çalışmaları yönetmelidir. Kendisinin ve ekibinin hedeflerini tutturmalarını sağlamalıdır.

PİRİM USULU ÇALIŞMA TİPİ:
Bu çalışma sisteminde ekip lideri dahil her personel pirim alır.
Ekip liderleri yaptıkları her üyelik için şirketimizden %60 pirim almaktadır. Ayrıca ekip lideri ekibinde bulunan personellerin yaptığı her üyelikten %10 pirim almaktadır.
Ekipte bulunan personeller yaptıkları her üyelik için %50 pirim almaktadır. 
Ekip lideri ve ekip personelleri dahil ücretlerini günlük alırlar. Ödemeler hiç bir zaman ertesi güne aktarılmaz. Deneme süresini başarılı geçiren her personelin sosyal hakları verilecektir. Pirim usulü ile çalışan ekiplerin hedef veya kotası yoktur. Deneme süresini başarılı geçiren her personel için şirketimizin diğer ürünlerinin satış yetkileri verilmektedir. Şirketimizin diğer ürünlerinin satışında personellere aylık ortalama 5.000 TL gibi ek gelir sunulmaktadır.
EKİP LİDERİ ÇALIŞMA KOŞULLARI
Şimdilik her ilde bir ekip lideri aranmaktadır. Sonraki dönemler için mevcut ekip liderimiz ile yapılacak verimlilik toplantılarında belirlenecektir. Ekip liderleri sadece yaşadıkları şehir için başvuru yapabilirler. Şirketimizin merkezi ALMANYA da olması sebebi ile ekip lideri personel takiplerini verilen hedefler doğrultusunda sağlanacaktır. Ekip liderleri bizimle çalışabilmeleri için 3 üye kaydı yapmaları zorunludur. Bu durumda bizimle çalışabirliği test edilecektir. Ekip liderlerinin yaşadıkları şehirlerde ofislerimiz olmadığı için ekip ve personel kontrollerini aylık hedefleri ve işletme (esnaf) memnuniyetleri dikkate alınacaktır. Başarılı şehirlerimize ofis açılışları yapılacak veya Ekip liderlerine bayilikler verilecektir. Bu durum ekip liderleri ile müzakereler sonucu karar verilecektir. Ekip liderleri personellerini diledikleri gibi seçebilir ancak işletme çevresi geniş olanları tercih etmelidir. Ekip liderleri personellerinin günlük yaptığı bütün üyelik ücretlerini toplayıp şirketimizin hesabına yatırmak zorundadır. Pirimle çalışan ekipler kendi paylarını yatırmazlar.
Bizimle uzun yıllar çalışabilecek arkadaşların başvuru yapmaları rica ederiz.
Bizimle çok para kazanarak geleceğinizi güvenli ve daimi kurabilirsiniz.
Fotoğraflı CV Ekleyin:

EKİP LİDERİ BAŞVURU FORMU

Mobil Dünyam Tanıtım Dış
Mobil Dünyam Tanıtım Dış
 
Mobil Dünyam ile kaybetmek yok, zarar etmek yok, sürekli ve güvenli kazanç var. Peki Siz de kendi ekibinizi kurup ekibinizle birlikte çok paralar kazanmak istemezmisiniz? Üstelik Platin Bayi ve Bireysel bayi olmak için işletme sahibi olmanız gerekmez. Kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları Bireysel Bayilik alarak yüksek ek gelir kazanabilirsiniz. Ana Bayilik alacak olanlar hali hazırda bir işletmeleri olmak ve iş yeri açmak zorundadırlar. Ana bayilik gideri ofis ve ofis eşyaları dahil ortalama 50.000 TL dir.

GELECEĞİNİZE YÖN VERMENİN TAM ZAMANI!
 
 
BAYİLİK ÖN TALEP FORMU
Android kullanıcıları Mobil Dünyam uygulamasını indirmek için google play logosuna tıklayınız.
İphone kullanıcıları app store logosuna tıklayarak indirmeden Mobil Dünyam Uygulamasını Kullanabilirler.